Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:15 - 09:00
2. tund 09:10 - 09:55
3. tund 10:15 - 11:00
4. tund 11:20 - 12:05
5. tund 12:25 - 13:10
6. tund 13:30 - 14:15
7. tund 14:25 - 15:10
8. tund 15:20 - 16:05
Tunniplaan
Kontaktinfo
Registrikood 75019135,
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Õppetöö töökorraldus ja konsultatsioonid

Päevakava ja õppekorralduse põhimõtted
  • Koolimajja sisenetakse peauksest.
  • Koolimaja sisenejatele on kättesaadavad desovahendid.
  • Õppetöö koolis toimub statsionaarselt (roheline stsenaarium). Statsionaarse õppe puhul on prioriteediks 1.-3.kl ning 9. ja 12.kl sh juhul kui vanemate klasside õpilased on osaliselt/või täielikult distantsõppel.
  • Tundide ajad:  http://www.tovl.edu.ee/ Vahetunnid on lühendatud kuni 10 minutini pikade klassivaheliste kontaktide vähendamiseks ning on mõeldud ainult klassiruumi vahetamise ja tuulutamise jaoks, puuduvad tunni alguse ja lõpetamise kellad, et tagada laste hajutatud klassist väljumist ja sisenemist. Paaristundide puhul 2., 3., 4. kooliastmes vahetundi ei kasutata.
  • Distantsõpet (kollane ja punane stsenaarium) viiakse läbi eraldi tunniplaani alusel, kus on sätestatud kohustuslike lõimitud ainete tunnid,  online tunnid Google Classroom (või muul õpilastele tuttavas) keskkonnas toimuvate on-line/ või videotundide maht õppeaineti.
  • Kui klassis on tuvastatud COVID-19 haigestumine, saadetakse klass kodusesse isolatsiooni ja distantsõppele kaheks nädalaks.
  • Arvestades kooli suurust, on eesmärk nii palju kui võimalik tagada astmeline töökorraldus, hajutatus, mis vähendaks õpilastevahelisi kontakte ja ülerahvastatust üldkasutatavates ruumides.
  • Koolipäev korraldus tagab õpilaste kontaktide vähendamist: sööklas viibivad üheaegsed maksimaalselt kolm klassi korraga.
  • 1. – 3. klassid õpivad koduklassides, (va rühmatundidega ained), et kindlustada vähem liikumist ruumide vahel, liiguvad üldjuhul õpetajad. Hea ilma puhul võimalikult palju tunde toimib õues, kusjuures kehalise kasvatuse tunnid toimuvad ainult õues.
  • 1.-3.klasside pikapäeva- ja arendusrühmade töö toimub eraldi rühmades.
  • Lisa-, konsultatsiooni-, järelvastamis- ja ringitunnid toimuvad vastavalt koostatud töögraafikule. Konsultatsiooniaeg on kõikidele õpetajatele kokku lepitud kindla ajakava ja ruumiplaaniga. Kokkuleppel õpetajaga konsultatsiooni võib pidada online.
  • Üritused võivad toimuda tavapärasest väiksemates gruppides hajutatuse põhimõtet järgides.
  • Liikumine koolis: õpilaste liikumist vahetundide ajal reguleerib klassi- või aineõpetaja; õpilaste liikumist koridorides reguleerivad kõik sellel korrusel olevad õpetajad (kõik õpetajad on korrapidajad); korruste vaheline liikumine toimub üles parema tiiva ja alla vasaku tiiva kaudu (tiib määratletakse asendist näoga kooli poole);
  • Vahetundide korraldamist ning ruumide tuulutamist reguleerivad aineõpetajad;
Konsultatsiooni aeg
Ruum Perekonna -ja eesnimi Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
237 Susanne Adoson   14.25-15.10 15.15-16.00    
103 Anna Afanasieva       14.25-15.10  
418 Natalja Andrejeva          
332 Jana Bahur   13.30-15.10      
127 Niina Birina     13.15 -14.00    
315 Olga Butseva   14.25-15.10   14.25-15.10  
332 Syuzana Chashchikhina         12.25-13.10
215 Svetlana Danileiko   13.25 - 14.00   13.25- 14.00  
123 Jelena Danilo   13.30 - 14.15      
139 Fjodor Dunik          
215 Urve Ehastu          
311 Marina Ermolaeva 13.30-14.15-2,4.kl. 14.20-15.10-7.kl.         
312 Marina Gevorgjan         14.25-15.10
233 Olga Gortšakova       14:20 - 15:00  
414 Natalia Gureeva       14.20 - 15.05  
139 Jevgeni Gurjanov          
126 Anžela Gusseva   12.25-13.10      
232 Anneli Ilomets-Veevo   15.15-16.00   15.15-16.00  
213 Rita Juhanson          
139 Tatjana Kabrits     14.15- 15:00    
216 Natalia Kislaja          
215 Marina Knjazeva 14.25-15.15 14.25- 15.15 14.25- 15.15    
327 Eleonora Kolesnikova   14.15 - 15.00      
232 Irina Kolotygina 14.15-15.00 15.00-15.45 +kokkuleppel     14.15-15.00  
130 Jelena Konopljova   13.30 -14.15      
215 Natalja Kosteiko     12:25 - 13:10    
208 Zoya Kraynova 13.15-14.1 +kokkuleppel        
234 Anželina Latõševa 14.15-15.00 +kokkuleppel       13.15-14.15 +kokkuleppel
313 Janika Lindpere       14.25-15.10 +kokkuleppel  
124 Marjaana Loide   14.15-15.00      
215 Juri Logvin          
317 Jelena Loos   14.25-15.10 14.25-15.10    
238 Irina Lužnova   14.25- 15.15      
õt Angelina Mihhailova   14.25-15.15 +kokkuleppel      
õt Natalja Martõnenko     13:30-14:15    
309 Olga Maksimova          
229 Alla Matuzova 14.15-15.00 +kokkuleppel     14.15-15.00  
129 Svetlana Migalenyuk          
420 Inna Mištšenko          
418 Kateryna Nefodova 14.25-15.15 8.kl.   14.25-15.15 4-5.kl.    
õt Ljudmilla Nikolajeva 14.15-15.00        
329 Jelena Moisejeva 13.30-14.15 4.kl. 14.25-15.10 7-8.kl.         
122 Olga Odintsova          
230 Galina Onofriitšuk 14.25- 15.10 15.20- 16.05      
228 Pelageja Ozerova 14.25 - 16.00        
110 Jana Otsatalu 14.20- 15.00     14.25-15.30 (loovtööde konsult.)  
121 Jevgenia Pankratova     13.10 -13.40   12.25- 13.00
415 Tatjana Pereskokova       14.15-15.15  
215 Olga Petrova       14.25-15.10  
330 Ekaterina Pokhilina     15.15-16.15 15.25-16.25  
139 Valentina Popkova          
336 Maarika Pääbus   14.15-15.00 13.15-14.00    
239 Fred Gregor Rahuoja          
412 Galina Rammul     14.25-15.10    
108 Oksana Rissling         14.25-15.10
417 Irina Semiglazova     13.20-14.05 4.kl.
14.20-15.05 6.kl. 
   
416 Irina Senko       14.25-15.10  
422 Niina Sidorenko 14.00-15.00        
231 Ljudmilla Simaško     14.15-15.00    
208 Ljudmila Sjomina         15.25-16.00
331 Anna Skoromnõh          
316 Anne Soroka   14.25-15.10   13.30-14.15  
334 Tatjana Stepanova 13.30 -15.45        
413 Jelena Sutenkova       13.30-14.15 +kokkuleppel  
335 Vjatšeslav Žiburtovitš          
34 Vladimir Krassilnikov          
139 Sergei Tanaga          
233 Natalia Tšesnokova 14.30-15.15        
215 Tatjana Tumaševa 14.15-15.00 к.313       14.15-15.00 к.316
109 Jelena Tärn 13.30 - 14.15       13.30 - 14.15
310 Elvi Vaarmann   14.20-15.05      
333 Regina Varvaruk       12.15-13.00 12.15.-13.00
412 Natalja Vassiljeva   14.15-15.00      
410 Irina Viriassova       14.15-15.00  
234 Semjon Stepanov