Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00- 08:45
2. tund 08:55- 09:40
3. tund 09:50- 10:35
4. tund 10:45- 11:30
5. tund 11:40- 12:25
6. tund 12:35- 13:20
7. tund 13:30- 14:15
8. tund 14:25- 15:10
Tunniplaan
Kontaktinfo
Registrikood 75019135,
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Juhtkond

Rita Juhanson (direktor)
(+372)   6749 627
Rita.Juhanson@tovl.edu.ee
Vastuvõtt:
neljapäev 15.00 - 17.00
(vajalik eelregistreerimine)
Kristina Johannes (õppealajuhataja 7.-12.klassid)
(+372)   6749 552
Kristina.Johannes@tovl.edu.ee
Vastuvõtt:
neljapäev 15.00 - 17.00
(vajalik eelregistreerimine)
Natalia Kislaja (õppealajuhataja 1.-6.klassid)
(+372)   6749 664
Natalia.Kislaja@tovl.edu.ee
Vastuvõtt:
neljapäev 15.00 - 18.00
(vajalik eelregistreerimine)
Natalja Vassiljeva (huvijuht)
Natalja.Vassiljeva@tovl.edu.ee
Vastuvõtt:
esmaspäev 15.30 - 16.30
(vajalik eelregistreerimine)
Natalia Tšesnokova (infojuht)
Natalia.Tsesnokova@tovl.edu.ee
Vastuvõtt:
neljapäev 15.00 - 16.00
(vajalik eelregistreerimine)
Andrus Juha (haldusjuht)
Andrus.Juha@tovl.edu.ee
 
 
Postiaadress, koolikantselei asukoht: 
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn 
Eesti Vabariik, Harju maakond, Tallinn
Registrikood 75019135
Sekretär: Olga Stassenko  (+372) 6749 551

E-mail: tovl@tovl.edu.ee 

Asukoht:
View Tallinna Õismäe Vene Lütseum in a larger map