Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Huvialaringid

Kooliringid 2018/2019
 
Ringi nimetus Ringijuht Klass Esm. Teis. Kolm. Nel. Reede
Inglise keel O.Rissling
T.Tumaševa
1.A kl. 12.10-12.55     8.00-8.45  
Inglise keel J.Rassadinova
T.Tumaševa
1.B kl. 8.00-8.45   12.10-12.55    
Inglise keel A.Danštšikova
S.Danileiko
1.C kl.     12.10-12.55 12.10-12.55  
Inglise keel J.Rassadinova
S.Danileiko
1.D kl. 12.10-12.55     8.00-8.45  
Mudilaskoor L.Sjomina 1.-5.kl. 13.15-14.00     13.15-14.00  
Neiudekoor L.Sjomina 6.-12.kl.   17.00-18.30      
Majandusring R.Varvaruk 1.A kl.     12.10-12.55    
Majandusring A.Skoromnõh 1.B kl.         12.00-12.45
Majandusring A.Gusseva 1.C kl. 12.10-12.55        
Majandusring Syuzanna
Chashchikhina
1.D kl.   12.10-12.55      
Majandusring A.Skoromnõh 2.A kl.       13.00-13.45  
Majandusring A.Skoromnõh 2.B kl.   13.00-13.45      
Majandusring A.Danštšikova 2.C kl.         12.10-12.55
Majandusring A.Afanasieva 3.A kl.   13.00-13.45      
Majandusring J.Bahur 3.B kl.   13.00-13.45      
Majandusring S.Migalenyuk 3.C kl.     13.15-14.00    
Majandusring J.Danilo 3.D kl.     12.10-12.55    
Majandusring N.Kosteiko 3.E kl.   13.15-14.00      
Erudiit J.Danilo 3. kl.     13.15-14.45    
Käsitöötuba
nr.1
A.Gusseva 1.-3.kl. 13.05-13.50        
Käsitöötuba
nr.2
A.Gusseva 1.-3.kl.   13.05-13.50      
Käsitöötuba
nr.3
A.Gusseva 1.-3.kl.       13.05-13.50  
Käsitöötuba
nr.4
J.Otsatalu 5.-8.kl.   14.10-15.40      
Füüsiline
valmistus
V.Popkova 3.-5.kl.   15.00-15.45      
Võrkpall S.Tanaga 10.-12.kl.         17.30-19.00
Arvutiring A.Latõševa
S.Stepanov
4.A kl.   8.00-8.45      
Arvutiring A.Latõševa
S.Stepanov
4.B kl.       12.10-12.55  
Arvutiring A.Latõševa
S.Stepanov
4.C kl.         8.00-8.45
Robootika,
LTT
A.Latõševa 6.-9.kl.       15.25-16.55  
Robootika A.Latõševa 5.-9.kl.         14.15-15.45
Robootika,
LTT
A.Latõševa 4.-5.kl.   15.55-17.25      
Tehnoloogia A.Žuravljov 5.-6.kl.   14.00-15.40      
Ökoloogiline jalajälg P.Ozerova, G.Onofriitšuk, L.Simaškо 7.-9.kl.         14.00-15.30
Noor teadur A.Afanasieva, A.Skoromnõh 4.-6.kl.   14.15-16.00