Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:15 - 09:00
2. tund 09:10 - 09:55
3. tund 10:15 - 11:00
4. tund 11:20 - 12:05
5. tund 12:25 - 13:10
6. tund 13:30 - 14:15
7. tund 14:25 - 15:10
8. tund 15:20 - 16:05
Tunniplaan
Kontaktinfo
Registrikood 75019135,
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Olümpiaadid 2021/2022

 
Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Ajalugu
8. klass
Aleksei Kosteiko 6.-11.koht
T. Stepanova
Eesti keel teise keelena
11. klass
Nicole Tšesnokova 1.koht
E. Vaarmann
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Ajalugu
8. klass
Aleksei Kosteiko 28.koht
T. Stepanova
Bioloogia
8. klass
Polina Volodina 25.koht
L. Simaško
Füüsika 8. klass
Polina Volodina 34.-38.koht
9. klass
Dmitri Rodzik 33.-34.koht
G. Onofriitšuk
Geograafia
7. klass
Konstantin Jurjev 56.-58.koht
Brandon Nezeri 56.-58.koht
8. klass
Emilien Zestjakov 50.-51.koht
Polina Volodina 50.-51.koht
12. klass
Roman Boiko 16.koht
I. Kolitygina
A. Ilomets-Veevo
Keemia
8. klass
Polina Volodina 10.koht
10. klass
Vladislav Šahhov 35.-36.koht
P. Ozerova
Matemaatika
7. klass
Alex Nevski 32.koht
9. klass
Katarina Hirvi 8.-10.koht
G. Rammul

T. Pereskokova
 
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine
Õpilane
Õpetaja
Eesti koolinoorte
32. füüsika 
lahtine võistlus
12.klass / 75 osalejat    
Roman Boiko 33.koht
10.klass / 61 osalejat   
Anna latõševa 27.koht 
Aleksander Sokov 49.koht 
G.Onofriitšuk
Matasõbrad
(matemaatika võistlus)
4.klass /96 osalejat    
Daniel Dovbnja 3.koht
5.klass /117 osalejat   
Pavel Gurinovitš 19.koht
6.klass /108 osalejat    
Timur Vassiljev 44.koht
K. Nefodova
N. Gureeva
Astronoomiaviktoriin Pulsar
8.klass
Polina Volodina 123.koht
9.klass
Darja Chernushich 54.koht
Ekaterina Kashaykina 74.koht
12. klass
Saveli Novak 29.koht
Daniil Dementjev 44.koht
G.Onofriitšuk
Eesti koolinoorte
XXVII keemia lahtine  võistlus
 
 
Keemiaviktoriin
 
 
Parimad õpilasetlejad
 
 
Füüsikaviktoriin "Spekter"