Olümpiaadid 2018/2019
OLÜMPIAADID 2018/2019Riigivoor | ||
Õppeaine | Õpilane | Õpetaja |
Keemia | 9.klass Milana Sepp – 8.koht 10.klass Aleksandr Beditski – 9.koht 11.klass Nikita Žoglo – 2.koht |
Pelageja Ozerova |
Eesti keel | 11.klass Ilja Baburin – 4.koht |
Elvi Vaarmann |
Vene keel emakeelena | 11.klass Liia Verro – 7.koht |
Irina Lužnova |
Füüsika | 11.klass Nikita Žoglo – 38.koht |
Galina Onofriitšuk |
Bioloogia | 11.klass Polina Maria Novak–51.koht |
Ljudmilla Simaško |
Majandusõpetus | 11.klass Kirill Kurkin - 25.koht |
Niina Sidorenko |
Piirkonnavoor | ||
Õppeaine | Õpilane | Õpetaja |
Inglise keel | 10. klass Bogdan Seljanko 15.-16.koht 11. klass Kirill Kurkin 20.koht 12. klass Artjom Zjaikin 24.-26.koht |
Susanne Adoson |
Ajalugu | 7. klass Varvara Ptashkina – 20.koht Artjom Ahhapkin – 23.koht Sophia Sadekova – 33.koht Pjotr Gortšakov – 34.koht 9. klass Konstantin Ivanov – 15.koht Bogdan Seljanko – 22.koht 10. klass Lähiajalugu. Nikita Šalov – 41.koht |
Vjatšeslav Žiburtovitš |
Bioloogia | 8.klass Evelina Grunin - 32.koht Anna Babõnina – 35.koht Milena Petrova – 36.koht 9.klass Devid Lamson – 25.-29.koht Saveli Novak – 25.-29.koht 11.klass Polina Maria Novak – 1.koht Karolina Dzikajev – 34.-35.koht Liia Verro – 40.koht |
Ljudmilla Simaško |
Füüsika | 11.klass Nikita Žoglo – 6.koht |
Galina Onofriitšuk |
Keemia | 8.klass Evelina Grunin – 26.-27.koht Milena Petrova – 48.koht 9.klass Milana Sepp – 9.koht Irma Kašnikova – 33.koht Daniil Dementjev – 58.-60.koht Jelena Sinelnik – 63.koht 10.klass Aleksandr Beditski – 9.koht Artjom Gurin – 30.koht 11.klass Nikita Žoglo – 3.koht |
Pelageja Ozerova |
Geograafia |
7.klass Danila Võssotski - 62.koht 8.klass Daniil Savin - 10.koht 9.klass Roman Boiko - 19.-20.koht |
Irina Kolotygina Natalja Vassiljeva |
Majandusõpetus | 11.klass Kirill Kurkin - 9.-10.koht |
Niina Sidorenko |
Konkursid, viktoriinid, võistlused | ||
Õppeaine | Õpilane | Õpetaja |
5. ja 6. klasside matemaatikavõistlus | 5.klass Ivan Vnukov, 5.C - 32.-35.koht Egor Vesselov, 5.A 42.koht 6.klass Sofia Bogdanova, 6.B – 28.-31.koht Aleksandra Nagornaya, 6.A - 34.-37.koht |
Irina Viriassova Irina Semiglazova |
Füüsikaviktoriin "Kajakas" | 12.klass Serafima Afanasieva, 12.A – 3.koht |
Galina Onofriitšuk |
Tallinna XIX keemiaviktoriin | Noorem rühm - 1.koht Milana Sepp, 9.A Daniil Savin, 8.A Evelina Grunin, 8.A Vanem rühm - 3.koht Nikita Žoglo, 11.A Aleksandr Beditski, 10.A Artjom Gurin 10.A |
Pelageja Ozerova |
Eesti koolinoorte 28. füüsika lahtine võistlus |
10.klass Nikita Žoglo - 12.koht 12.klass Juri Volodin - 11.koht |
Galina Onofriitšuk |
Pranglimise Eesti MV 2019 | 8.klass Konstantin Gorbatovski - 2.koht |
Natalia Gureeva |