Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Возьми из мира лучшее и сделай это своим











  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
Расписание
1. tund 08:15 - 09:00
2. tund 09:10 - 09:55
3. tund 10:15 - 11:00
4. tund 11:20 - 12:02
5. tund 12:25 - 13:10
6. tund 13:30 - 14:15
7. tund 14:25 - 15:10
8. tund 15:20 - 16:05
Контакты
Registrikood 75019135,
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Карта

Консультации 2019-2020 уч.год

Tallinna Õismäe Vene Lütseumi õpetajate konsultatsioonide graafik  õpilastele
2019. – 2020. õppeaastal
Perenimi Nimi Nädalapäev Aeg Ruum
Adoson Susanne Esmaspäev 15.10 - 16.05 237
    Neljapäev 15.10 – 16.05 237
    Reede 13.30 – 14.15 237
Afanasieva Anna Esmaspäev 14.25 – 15.10 103
    Reede 13.30 – 14.15 103
Andrejeva Natalja Esmaspäev 15.10 – 16.05 418
Bahur Jana Reede 13.30 – 14.15 128
Bebekh Elena Teisipäev 14.25 – 15.10 Õp. tuba
    Neljapäev 14.25 – 15.10 Õp. tuba
Birina Niina Teisipäev 13.30 – 14.15 127
    Reede 15.00 – 16.05 127
Bor Jevgenia Esmaspäev 14.25 – 15.10 124
    Teisipäev 14.25 – 15.10 124
Butseva Olga Esmaspäev 15.10 – 16.05 315
    Teisipäev 14.25 – 15.10 315
Chashchikhina Syuzana Kolmapäev 14.25 – 15.10 109
    Neljapäev 13.30 – 14.15 109
Danileiko Svetlana Kolmapäev 14.25 – 15.10 Õp. tuba
    Neljapäev 13.30 – 14.15 Õp. tuba
Danilo Jelena Teisipäev 13.30 – 14.15 123
    Reede 13.30 – 14.15 123
Danštšikova Aleksandra Esmaspäev 13.30 – 14.15 331
    Neljapäev 13.30 – 14.15 331
Dunik Fjodor Esmaspäev 12.00 – 13.30 saal
Gevorgjan Marina Teisipäev 14.25 – 15.10 312
    Neljapäev 14.25 – 15.10 312
Gureeva Nataliya Kolmapäev 14.25 – 15.10 414
    Neljapäev 14.25 – 15.10 414
Gurjanov Jevgeni Esmaspäev 15.10 – 16.05 saal
    Teisipäev 15.10 – 16.05 saal
Gusseva Anžela Kolmapäev 13.30 – 15.10 126
Ilomets-Veevo Anneli Esmaspäev 15.10 – 16.05 232
    Teisipäev 15.10 – 16.05 232
Jalakas Erika Esmaspäev 15.10 – 16.05 311
    Kolmapäev 15.10 – 16.05 311
Kabrits Tatjana Esmaspäev 14.25 – 15.10 saal
Kislaja Natalia Esmaspäev 13.30 – 14.15 333
Knjazeva Marina Kolmapäev 15.10 – 16.05 332
    Neljapäev 14.25 – 15.10 231
Kolesnikova Eleonora Neljapäev 14.25 – 15.10 327
    Teisipäev 14.25 – 15.10 327
Kolotygina Irina Esmaspäev 14.25 – 15.10 232
    Kolmapäev (güm.) 14.25 – 15.10 232
    Reede (7b) 13.30 – 14.15 232
Konopljova Jelena Teisipäev 14.25 – 15.10 130
    Neljapäev 12.25 – 13.10 130
Kosteiko Natalja Teisipäev 13.30 – 14.15 332
Kraynova Zoya Esmaspäev 14.25 – 15.10 208
    Kolmapäev 15.10 – 16.05 208
Lindpere Janika Teisipäev 15.10 – 16.05 316
    Kolmapäev 14.25 – 15.10 316
Logvin Jüri Esmaspäev 13.30 – 14.15 313
    Neljapäev 13.30 – 14.15 238
Loos Jelena Kolmapäev 14.25 – 15.10 317
    Neljapäev 14.25 – 15.10 317
Lužnova Irina Teisipäev 14.25 – 15.10 238
Maksimova Olga Esmaspäev 13.30 – 16.05 309
    Teisipäev 15.10 – 16.05 309
Matuzova Alla Esmaspäev 14.15 – 15.10 229
    Teisipäev 15.10 – 16.05 229
Migalenyuk Svetlana Teisipäev 13.30 – 14.15 129
    Neljapäev 13.30 – 14.15 129
Moisejeva Jelena Esmaspäev 14.30 – 16.05 329
    Neljapäev 15.10 – 16.05 329
Onofriitšuk Galina Esmaspäev 15.10 – 16.05 230
    Kolmapäev 15.10 – 16.05 230
Ozerova Pelageja Esmaspäev 14.25 – 16.05 228
Otsatalu Jana Teisipäev 15.10 – 16.05 110
    Neljapäev 13.30 – 14.15 110
Pankratova Jevgenia Kolmapäev 13.30 – 14.15 333
Petrova Olga Neljapäev 13.30 – 15.10 332
Pokhilina Ekaterina Esmaspäev 15.20 – 16.05 230
    Teisipäev 15.20 – 16.05 230
Popkova Valentina Kolmapäev 14.15 – 15.10 saal
    Neljapäev 14.30 – 15.00 saal
Pääbus Maarika Esmaspäev 15.10 – 16.10 336
    Teisipäev 15.10 – 16.10 336
Rammul Galina Neljapäev 14.25 – 15.10 413
    Teisipäev 15.10 – 16.05 413
Rissling Oksana Neljapäev 14.25 – 15.10 Õp.tuba
    Reede 14.25 – 15.10 Õp.tuba
Rohult Elo Esmaspäev 15.10 – 16.10 239
Semiglazova Irina Teisipäev 13.30 – 14.15 417
    Neljapäev 13.30 – 14.15 417
Senko Iryna Kolmapäev 14.25 – 15.10 416
    Reede 14.25 – 15.10 416
Simaško Ljudmila Teisipäev 16.05 – 17.00 231
    Reede 15.10 – 16.10 231
Sjomina Ljudmila Teisipäev 14.25 – 15.10 208
    Kolmapäev 14.25 – 15.10 208
Skoromnõh Anna Teisipäev 14.25 – 15.10 121
Soroka Anne Esmaspäev 14.25 – 15.10 316
    Kolmapäev 14.25 – 15.10 316
Stepanova Tatjana Neljapäev 14.25 – 15.10 334
Sutenkova Jelena Teisipäev 13.30 – 14.30 413
    Neljapäev 13.30 – 14.30 413
Žiburtovitš Vjatšeslav Neljapäev 14.25 – 15.10 335
    Reede 14.25 – 15.10 335
Žuravljov Anatoli Esmaspäev 13.30 – 14.15 töökoda
Tanaga Sergei Reede 13.30 – 14.15 saal
Tšesnokova Natalia Neljapäev 15.10 – 16.05 417
Tumaševa Tatjana Esmaspäev 14.25 – 15.10 Õp.tuba
    Reede 13.10 – 14.15 Õp.tuba
Vaarmann Elvi Neljapäev 14.25 – 15.10 310
    Teisipäev 15.10 – 16.05 310
Varvaruk Regina Teisipäev 13.30 – 14.15 125
Vassiljeva Natalja Neljapäev 14.25 – 15.10 239
Viriassova Irina Teisipäev 14.25 – 15.10 410
    Neljapäev 15.10 – 16.05 410