Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:15 - 09:00
2. tund 09:10 - 09:55
3. tund 10:15 - 11:00
4. tund 11:20 - 12:05
5. tund 12:25 - 13:10
6. tund 13:30 - 14:15
7. tund 14:25 - 15:10
8. tund 15:20 - 16:05
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Olümpiaadid 2018/2019

OLÜMPIAADID 2018/2019 
 
Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Keemia 9.klass
Milana Sepp – 8.koht 
10.klass
Aleksandr Beditski – 9.koht
11.klass
Nikita Žoglo – 2.koht
Pelageja Ozerova
Eesti keel  11.klass
Ilja Baburin – 4.koht

Elvi Vaarmann
Vene keel emakeelena 11.klass
Liia Verro – 7.koht
Irina Lužnova
Füüsika 11.klass
Nikita Žoglo – 38.koht
Galina Onofriitšuk
Bioloogia 11.klass
Polina Maria Novak–51.koht
Ljudmilla Simaško
Majandusõpetus 11.klass
Kirill Kurkin - 25.koht
Niina Sidorenko
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Inglise keel 10. klass 
Bogdan Seljanko 15.-16.koht
11. klass 
Kirill Kurkin 20.koht
12. klass 
Artjom Zjaikin 24.-26.koht

Susanne Adoson

 
Ajalugu 7. klass 
Varvara Ptashkina – 20.koht
Artjom Ahhapkin – 23.koht
Sophia Sadekova – 33.koht
Pjotr Gortšakov – 34.koht
9. klass 
Konstantin Ivanov – 15.koht
Bogdan Seljanko – 22.koht
10. klass   Lähiajalugu.
Nikita Šalov – 41.koht
Vjatšeslav Žiburtovitš
Bioloogia 8.klass
Evelina Grunin - 32.koht
Anna Babõnina – 35.koht
Milena Petrova – 36.koht
9.klass
Devid Lamson – 25.-29.koht
Saveli Novak – 25.-29.koht
11.klass
Polina Maria Novak – 1.koht
Karolina Dzikajev – 34.-35.koht
Liia Verro – 40.koht
Ljudmilla Simaško
Füüsika 11.klass
Nikita Žoglo – 6.koht
Galina Onofriitšuk
Keemia 8.klass
Evelina Grunin – 26.-27.koht
Milena Petrova – 48.koht
9.klass
Milana Sepp – 9.koht
Irma Kašnikova  – 33.koht
Daniil Dementjev  – 58.-60.koht
Jelena Sinelnik – 63.koht
10.klass
Aleksandr Beditski – 9.koht
Artjom Gurin – 30.koht
11.klass
Nikita Žoglo – 3.koht
Pelageja Ozerova
Geograafia
 
7.klass
Danila Võssotski - 62.koht
8.klass
Daniil Savin - 10.koht
9.klass
Roman Boiko - 19.-20.koht
Irina Kolotygina
Natalja Vassiljeva
Majandusõpetus 11.klass
Kirill Kurkin - 9.-10.koht
Niina Sidorenko
 
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine Õpilane Õpetaja
5. ja 6. klasside matemaatikavõistlus 5.klass
Ivan Vnukov, 5.C - 32.-35.koht
Egor Vesselov, 5.A 42.koht
6.klass
Sofia Bogdanova, 6.B – 28.-31.koht
Aleksandra Nagornaya, 6.A - 34.-37.koht
Irina Viriassova

Irina Semiglazova

 
Füüsikaviktoriin "Kajakas" 12.klass
Serafima Afanasieva, 12.A – 3.koht
Galina Onofriitšuk
Tallinna XIX keemiaviktoriin Noorem rühm - 1.koht
Milana Sepp, 9.A
Daniil Savin, 8.A
Evelina Grunin, 8.A
Vanem rühm - 3.koht
Nikita Žoglo, 11.A

Aleksandr Beditski, 10.A
Artjom Gurin 10.A
Pelageja Ozerova
Eesti koolinoorte
28. füüsika lahtine võistlus
10.klass
Nikita Žoglo - 12.koht
12.klass
Juri Volodin - 11.koht
Galina Onofriitšuk
Pranglimise Eesti MV 2019 8.klass
Konstantin Gorbatovski - 2.koht
Natalia Gureeva