Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Olümpiaadid 2017/2018

OLÜMPIAADID 2017/2018  
 
Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Keemia 9.klass
Aleksandr Belditski – 13.koht
10.klass
Nikita Žoglo – 5.koht
11.klass
Anna Krupina – 7.koht
Aleksandr Domaškin – 20.koht
12.klass
Juri Volodin - 1.koht
Serafina Afanasieva– 11.koht
Pelageja Ozerova
Eesti keel  10.klass
Nikita Balanenkov – 5.koht
Ilja Baburin – 8.koht
Martina Zamatajeva 
– 11.koht
11.klass
Anna Krupina – 1.koht
Anna Preobraženskaja 
– 7.koht
Maarika Pääbus
Elvi Vaarmann

MaarikaPääbus
Vene keel emakeelena (vene kirjandus) 10.klass
Liia Verro, 10.A – 21.koht
11.klass
Anna Krupina, 11.A – 1.koht
12.klass
Anastasia Rammul, 12.A – 3.koht
Jelena Moisejeva


Irina Lužnova
Moskva 2. rahvusvaheline olümpiaad

11.klass
Anna Krupina, 11.A – matemaatika
Serafima Afanasieva, 11.A – keemia, pronksmedal


Tatjana Pereskokova
Pelageja Ozerova
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Matemaatika 7.klass
Evelina Grunin – 15.-19.koht
10.klass
Nikita Žoglo - 13.-14.koht
11.klass
Anna Krupina – 15.-17. koht
12.klass
Daniil Lepkin - 14.-15.koht
Natalia Gureeva

Tatjana Pereskokova
Ajalugu 7. klass 
Varvara Ptashkina – 20.koht
Artjom Ahhapkin – 23.koht
Sophia Sadekova – 33.koht
Pjotr Gortšakov – 34.koht
9. klass 
Konstantin Ivanov – 15.koht
Bogdan Seljanko – 22.koht
10. klass   Lähiajalugu.
Nikita Šalov – 41.koht
Vjatšeslav Žiburtovitš
Bioloogia 7.klass
Evelina Grunin - 17.-18.koht
Anna Babõnina – 40.-41..koht
Anastasia Vassiljeva – 43.-44.koht
8.klass
Devid Lamson – 12.koht
10.klass
Polina Maria Novak – 10.-14.koht
Arseni Zadvornov – 22.koht
11.klass
Dmitri Šaškov - 35.-36.koht
12.klass
Serafima Afanasieva- 1.-4.koht
JuriVolodin – 1.-4.koht
Ljudmilla Simaško
Füüsika 8.klass
Jelena Sinelnik - 20.-21.koht
Roman Boiko - 34.-36.koht
10.klass
Artjom Savin - 37.-38.koht
11.klass
Aleksandr Domaškin - 20.koht
12.klass
Juri Volodin – 7.koht
Daniil Lepkin – 11.koht
Galina Onofriitšuk
Keemia 8.klass
Milana Sepp – 12.-13.koht
Irma Kasnikova – 37.-40.koht
Anna Ovtšinnikova – 45.-50.koht
Jelena Sinelnik – 51.-54.koht
Darja Sorgina – 69.koht
9.klass
Aleksandr Belditski – 25.koht
Artyom Gurin - 51.koht
Aleksander Melts – 52.-53.koht
10.klass
Nikita Žoglo – 9.koht
11.klass
Anna Krupina – 5.-6.koht
Aleksandr Domaškin – 7.-8.koht
12.klass
Volodin - 1.koht Juri
Serafima Afanasieva – 15.koht
Pelageja Ozerova
Geograafia 7.klass
Daniil Savin - 41.koht
Evelina Grunin - 48.koht
8.klass
Roman Boiko - 11.koht
Natalja Vassiljeva
Majandusõpetus 11.klass
Marina Kotšur - 19.koht
Kristina Pogodina - 20.koht
Niina Sidorenko


 
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine Õpilane Õpetaja
5. ja 6. klasside matemaatikavõistlus 5.klass
Ivan Vnukov, 5.C - 32.-35.koht
Egor Vesselov, 5.A 42.koht
6.klass
Sofia Bogdanova, 6.B – 28.-31.koht
Aleksandra Nagornaya, 6.A - 34.-37.koht
Irina Viriassova

Irina Semiglazova

 
Füüsikaviktoriin "Kajakas" 12.klass
Serafima Afanasieva, 12.A – 3.koht
Galina Onofriitšuk
Tallinna
XVIII keemiaviktoriin
I voor
Noorem rühm - 1.koht
Aleksandr Beditski, 9.A
Artjom Gurin, 9.C
Aleksander Melts, 9.C

Vanem rühm - 2.koht
Nikita Žoglo, 10.A
Juri Volodin, 12.A
Serafima Afanasijeva, 12.A
Pelageja Ozerova
Eesti koolinoorte
28. füüsika lahtine võistlus
10.klass
Nikita Žoglo - 12.koht
12.klass
Juri Volodin - 11.koht
Galina Onofriitšuk
Pranglimise Eesti MV 2018 7.klass
Konstantin Gorbatovski - 2.koht
Natalia Gureeva
Tallinna XVIII keemiaviktoriin II voor
Noorem rühm – 1.koht
Aleksandr Belditski, 9.A
Gurin, Artjom, 9.C
Melts, Aleksander, 9.C                  
Vanem rühm – 4.koht
Juri Volodin, 12.A
Nikita Žoglo, 10.А
Anna Krupina, 11.А

 
Pelageja Ozerova