Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Õppetöö konsultatsioonid

Perekonnanimi Kabinet Päev Aeg
Adoson, Susanne 238 kolmapäev 16.00 – 16.45
Afanasieva, Anna 103
103
teisipäev
kolmapäev
14.00 – 14.45
13.00 – 14.00
Andrejeva, Natalja 418 reede 15.00 – 15.45
Aparina, Olga 417 esmaspäev
kolmapäev
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00
Bahur, Jana 333 kolmapäev 13.00 – 14.00
Bebekh, Elena 239 kolmapäev 15.00 – 15.45
Birina, Niina 127 teisipäev 12.00 – 12.45
Butseva, Olga 315 teisipäev 14.00 – 15.30
Chashchikhina, Syuzana 109 esmaspäev 13.00 – 14.00
Danileiko, Svetlana 315 neljapäev 13.00 – 14.00
Danilo, Jelena 123 esmaspäev 13.15 – 14.00
Danštšikova,
Aleksandra
129 kolmapäev 13.00 – 14.00
Erkmaa, Aivo spordisaal esmaspäev 15.00 – 15.45
Gevorgjan, Marina 312 reede 14.00 – 15.00
Gureeva, Nataliya 414 kolmapäev 14.00 – 15.30
Gurjanov, Jevgini spordisaal neljapäev 16.00 – 16.30
Gurnik, Natalja 416 neljapäev 14.00 – 15.00
Gusseva, Anžela 126 kolmapäev 14. 00 – 14.45
Jalakas, Erika 311 esmaspäev 15.00 – 15.45
Kabrits, Tatjana spordisaal kolmapäev 14.10 – 14.50
Kolesnikova, Eleonora 327 teisipäev 15.00 – 15.45
Kolotygina, Irina 232 teisipäev 15.00 – 15.45
Konopljova, Jelena 130 esmaspäev 14.10 – 14.55
Kosteiko, Natalja 332 esmaspäev 13.00 – 13.45
Kraynova, Zoya 208 esmaspäev 15.00 – 15.45
Latõševa, Anželina 35 neljapäev 15.00 – 15.45
Lindpere, Janika 313 kolmapäev 15.00 – 15.45
Logvin, Jüri 315 esmaspäev 14.00 – 15.00
Loos, Jelena 317 reede 14.00 – 15.00
Lužnova, Irina 331 kolmapäev 15.00 – 15.45
Maksimova, Olga 309
avatud ruum
309
esmaspäev
teisipäev
kolmapäev
16.00 – 16.30
13.00 – 13.45
15.00 - 15.45
Matuzova, Alla 229 esmaspäev 15.00 – 15.45
Migalenyuk, Svetlana 108 neljapäev 13.00 – 14.00
Moisejeva, Jelena 329 kolmapäev 15.00 – 15.45
Onofriitšuk, Galina 230 esmaspäev 15.00 – 15.45
Otsatalu, Jana 110 teisipäev 14.10 – 15.15
Ozerova, Pelageja 228 kolmapäev 14.10 – 15.45
Pajo, Irina 237 esmaspäev 15.00 – 15.45
Pankratova, Jevgenia 128 reede 13.00 – 13.45
Pereskokova, Tatjana 415 teisipäev 15.00 – 16.00
Pokhilina, Ekaterina    330 reede 14.00 – 15.30
Popkova, Valentina     spordisaal teisipäev 14.00 – 14.45
Pääbus, Maarika 336 esmaspäev
teisipäev
15.00 – 15.45
15.00 – 15.45
Rammul, Galina 412 kolmapäev 15.00 – 15.45
Rassadinova, Jevgenia 124 esmaspäev 13.00 – 14.00
Rissling, Oksana 316 esmaspäev
reede
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00
Semiglazova, Irina 416 kolmapäev 15.00 – 15.45
Senko, Iryna 230 kolmapäev 15.00 – 15.45
Simaško, Ljudmila 233 kolmapäev 15.00 – 15.45
Sjomina, Ljudmila 208 esmaspäev 15.00 – 15.45
Skoromnõh, Anna 333 reede 13.00 – 15.00
Soroka, Anne 316 teisipäev 13.00 – 14.00
Stepanova, Tatjana 334 esmaspäev
 neljapäev
15.00 – 15.30
14.00 – 14.30
Sutenkova, Jelena 413 esmaspäev 13.15 – 15.00
Tumaševa, Tatjana 315 esmaspäev 14.00 – 15.00
Zalans, Aleksandrs 309 neljapäev 14.00 – 15.45
Žiburtovitš, Vjatšeslav 335 esmaspäev 14.00 – 15.30
Žuravljov, Anatoli 36 teisipäev 14.00 – 15.30
Tanaga, Sergei spordisaal neljapäev 15.00 – 15.45
Tšesnokova, Natalia 417 neljapäev 15.00 – 16.00
Vaarmann, Elvi 310 esmaspäev
neljapäev
15.00 – 15.45
13.15 – 14.00
Varvaruk, Regina 125 reede 13.15 – 14.00
Vassiljeva, Natalja 231 kolmapäev 15.00 – 15.45
Viriassova, Irina 410 teisipäev 15.00 – 15.45